Kataloog

Bauhof Group AS


Teeninduspiirkond:
  • Üle Eesti
Tööpäevad:
  • E-R
  • Laupäev
  • Pühapäev
Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris.

Rahvusvahelisel DIY-kaubanduskontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu kümnes kaupluses Eestis ning viies kaupluses Leedus!

Tallinn:
Peterburi tee 64 Harju maakond, Lasnamäe
Avatud: E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
Infotelefon: 606 1444
Faks: 606 1445
E-mail: tallinn@bauhof.ee

Laagri:
Pärnu mnt 558 Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik
Avatud: E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
Infotelefon: 650 8888
Faks: 650 8881
E-mail: laagri@bauhof.ee

Keila:
Paldiski mnt 35 Harju maakond, Keila
Avatud: E-R 8-19, L 9-17, P 9-16
Infotelefon: 604 0041
Faks: 604 0036
E-mail: keila@bauhof.ee

Jõhvi:
Narva mnt 141 Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi
Avatud: E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
Infotelefon: 335 9750, 335 9752
Faks: 335 9751
E-mail: johvi@bauhof.ee

Rakvere:
Ringtee 2 Lääne-Viru maakond, Rakvere
Avatud: E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
Infotelefon: 322 0900
Faks: 322 0901
E-mail: rakvere@bauhof.ee

Põlva:
Jaama 12a Põlva maakond, Põlva
Avatud: E-R 8-19, L 9-17, P 9-16
Infotelefon: 799 9090
Faks: 799 9091
E-mail: polva@bauhof.ee

Haapsalu:
Tallinna mnt 68a Lääne maakond, Ridala vald, Uuemõisa alevik
Avatud: E-R 8-19, L 9-17, P 9-16
Infotelefon: 472 5530
Faks: 472 5531
E-mail: haapsalu@bauhof.ee

Kuressaare:
Põlluvahe 2 Saare maakond, Kaarma vald, Sikassaare küla
Avatud: E-R 8-20, L 9-19, P 9-17
Infotelefon: 453 0600
Faks: 453 0601
E-mail: kuressaare@bauhof.ee

Tartu:
Ringtee 69 Tartu maakond, Tartu
Avatud: E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
Infotelefon: 730 5700
Faks: 730 5701
E-mail: tartu@bauhof.ee

Pärnu:
Papiniidu 5 Pärnu maakond, Pärnu
Avatud: E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
Infotelefon: 444 8400
Faks: 444 8401
E-mail: parnu@bauhof.ee

Valga:
Viljandi 80A Valga maakond, Valga
Avatud: E-R 8-19, L 9-17, P 9-16
Infotelefon: 766 6060
Faks: 766 6061
E-mail: valga@bauhof.ee

Viljandi:
Reinu tee 29A Viljandi maakond, Viljandi
Avatud: E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
Infotelefon: 435 3000
Faks: 435 3001
E-mail: viljandi@bauhof.ee


Lisatud: 16/03/2012 | Vaadatud: 5336 korda